Hakkımızda

Farout Tuizm - Soh Travel seyahat acentası, akdenizde uzun yillardan bu yana faaliyetini sürdürmekte olan ve her geçen gün kendini daha da geliştiren bir şirkettir. Turizm Bakanlığının A - GRUBU 13689 Nolu Işletme Belgesine Sahip Olan SOH TRAVEL seyahat acentasi, Türkiye Seyahat Acentaları Birliği (TÜRSAB) uyesidir.

Şirketimiz çeşitli standart ve kategorilerde kendisine ait veya sözleşmeli tekneleri ile özel yat kiralama, kabin kiralama turları düzenlemektedir. Aynı zamanda Efes, Priene, Milet, Didim, Pamukkale, Hierapolis, Kapadokya, İstanbul gibi bölgelerde de doğa, kültür ve arkeoloji turları organize etmektedir.Ayrıca firmamız konaklama, özel transfer veya yerel otobüs, rehberlik, su altı dalışları, su sporları, günlük tekne turları ile alternatif turizm hizmetleri sunmaktadır. Merkez ofisimiz Kuşadası'nda bulunmaktadır, yılın her zamanında açık olup, kesintisiz olarak hizmet sunmaktadır.Ayrıca Fethiye, Karagözler mevkiinde limana yaklaşık 100 metre uzaklıktaki ofisimiz yaz boyunca bluşma noktası olarak hizmet sunmaktadır.

Farout Turizm - Soh Travel Seyahat Acentası deneyimli uzman kadrosu, modern, profesyonel ve güvenilir turizm anlayışı ile sizin ve dostlarınızın hizmetinde olmaktan onur duyuyor.