Düğün için tekne kiralama

Düğün için tekne kiralama

Düğün için tekne kiralama 

Mavi düşler bazı insanlar için özel anların yaşanmasına sebep olabilir. Gelişen teknoloji ve imkanların artması, çeşitli organizasyonlarda değişikliklerin ortaya çıkmasına sebep oldu. Mavi yolculuk programlarına daha önce katılmış veya en özel anını mavi yolculuk programlarıyla taçlandırmayı amaçlayan tek düşüncesi, düğün gibi özel günleri ölümsüz hale getirmek olacaktır. Gökyüzü mavisi veya denizin muhteşem güzelliğine aşık bir haliniz varsa yeni kuracağınız yuvada bu organizasyonları düşünebilir ve farklı bir mekanda evliliğinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Son zamanlarda insanlar özellikle farklı bir mekanda dünya evine girme niyetlerine ulaşıyor. Bunun için ideal ortamlardan bir tanesi de düğün için tekne kiralama yöntemi oluyor. Eğer sevdiğiniz insana herhangi bir mavi yolculuk sırasında evlenme teklifi ettiyseniz, artık bu durumu taçlandırmak için de düğün organizasyonunu teknede yapabilirsiniz. Bu iş için yat kiralama yapabilir veya sizin için özenle hazırlanan teknelerde organizasyonunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

Yıllarca hatırlayacağınız bir anı olarak size kalacak ve çocuklarınıza dahi anlatacağınız bir durum haline dönüşecek bu uygulama sayesinde aşkınızı en iyi şekilde anlatabilme şansını elde edeceksiniz. Teknede düğün yapmayı planlayanlar arasında iseniz yapmanız gereken bazı hususlara dikkat etmek olacaktır. Bu hususlar nedir sorusuna verilecek yanıtlarda ise;

1-  Eğer teknede bir düğün yapacaksanız düğün tarihinizin yaz aylarına gelmesine dikkat etmeniz hem sizin hem de mutluluğunuzu paylaşanlar için önemli olacaktır.

2-  Gemi, yat veya tekne olarak seçiminizi doğru yapmanız için davetli listenizi ona göre ayarlamak büyük önem taşıyor. Eğer kalabalık bir davetli ile bu organizasyonu yapacaksanız daha büyük teknelere bakmanız faydanıza olacaktır.

3-  Düğün için kiralayacağınız teknede dikkat edeceğiniz bazı hususları önceden görüşmekte fayda olacaktır. Yemek servisi olup olmayacağı, catering firması götürüp götürmeyeceğiniz, fotoğraf ve video imkanları, organizasyon firması getirip getiremeyeceğiniz, ışık ses ve sahne sistemlerinin bulunup bulunmadığı, after party alanı, düğün öncesi menüler, vale hizmeti gibi hizmetleri alıp alamayacağınız ve bunların fiyatları konusunda bilgi sahibi olmanız sizin için önemli konuları oluşturacaktır.

Neler kazanırsınız;

Tekne veya yat gibi bir ortamda düğün yapmanın size kazandırdığı harika anılar olacaktır. Bunlara bakılacak olursa;

1-  Kendinizi tamamen özel hisseder, sevdiğiniz kişiyle en özel anınızı muhteşem maviliğin tam ortasında bulursunuz

2-  Hem kendinize, hem de çevrenize unutulmaz bir deneyim yaşatırsınız

3-  Ege veya Akdeniz kıyılarının muhteşem güzelliğine dikkat çeker ve harika bir deneyim yaşarsınız

4-  Torunlarınıza anlatacağınız en güzel hikayeye sahip olursunuz;

Yıllarca hayalinizi süsleyen mutlu bir birlikteliği en güzel şekilde taçlandırmak için farklı organizasyonlar arıyorsanız Alaturka Yatçılık tarafından size sunulan düğün hizmetinden faydalanabilirsiniz. Hayatınızın en anlamlı ve güzel gününü görkemli ve heyecanlı bir ortamda gerçekleştirebilmek, eşinizle dans ederken yeşilin ve mavinin en güzel tonlarını yaşamak için teknede düğün organizasyonlarını tercih edebilirsiniz. Mavi denizin muhteşem güzelliğinde gerçekleştireceğiniz bu organizasyonda gerek siz gerekse de davetliler büyülü bir ortamın tam içinde kendilerine yer bulacak, hem eğlenceyi hem romantizmi aynı anda yaşayabilecek. Tüm detayların eksiksiz ve konforlu bir şekilde size sunulacağı bu organizasyon hayatınızın en önemli kararını verirken unutulmaz bir deneyim yaşamanıza imkan tanıyacak.Son Makaleler

Balayı için tekne kiralama

Evliliğinizi ölümsüzleştirmek mi istiyorsunuz? O halde balayı için tekne kiralama servisimizden faydalanabilirsiniz. 

Doğum günü için yat kiralama

Özel anlarınızı özel bir ortamda değerlendirmek düşüncesindeyseniz yapmanız gereken birden fazla alternatif sizi bekliyor olacak.

Kaptansız tekne Kiralama

Tatil önerileri içerisinde en çok ilgi çekenlerden bir tanesi konumunda ki Mavi yolculuk, insanlara huzurlu ve keyifli bir deneyimi sunmaktadır.

Haftalık yat kiralama fiyatları

Şehir yaşantısının getirmiş olduğu stres ve yoğun iş temposuna bağlı olarak yaşanabilecek yorgunluklar güzel bir tatil ile son bulabilir. Türkiye, tatil denildiğinde akla gelen önemli destinasyonlardan bir tanesi olarak biliniyor.

Günübirlik yat kiralama

Her insan kendini özel hissetmek isteyebilir. Kısa bir süreliğine de olsa kafa dinlemek, şehrin gürültüsünden kurtulmak isteyenlerin tercih edeceği bu organizasyonlar harika bir deneyimi size sunacaktır.