Doğum günü için yat kiralama

Doğum günü için yat kiralama

Doğum günü için yat kiralama

Özel anlarınızı özel bir ortamda değerlendirmek düşüncesindeyseniz yapmanız gereken birden fazla alternatif sizi bekliyor olacak. Doğum günleri, her insan için özel günlerin başında kendine yer buluyor. Yeni yaşınızı, arkadaşınızın yeni yaşını veya sevdiklerinizin doğum gününü lüks bir teknede kutlamak isterseniz yat kiralama modelini tercih etmek düşüneceğiniz ilk fikirlerden birisi olacaktır.

Harika bir ortamda gerçekleştireceğiniz doğum günü partileri amacıyla ilk yapmanız gereken yat kiralama olacaktır. Tercihinize göre ekonomik sınıf veya lüks sınıf yatlardan birisinin kiralamasını gerçekleştirebilmeniz mümkün. Eğer doğum günü partisine katılacak olan grubunuz küçükse küçük yatları, büyükse büyük yatları tercih etmeniz her anlamda size katkı sunacaktır. Tercihinizi katılımcı sayısına göre ayarlayabilirsiniz.

Kiralama işlemini yaparken bir takım hususlara dikkat etmek ihtiyacınız olacaktır. Yemekli yemeksiz veya kokteyl olup olmadığını önceden öğrenebilirsiniz. Yine tercihinize uygun olacak şekilde kiralama işlemini yemekli veya yemeksiz bir şekilde yapabileceksiniz. Size sunulan servislerde kokteyl detaylarını öğrenebilir ve çeşitlendirmek isterseniz ekstra ödemesini yaparak bu işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

Tekne için minimum kiralama süresi kalkış limanına veya şehire öre değişir. Bununla birlikte kiralama yapmak istediğiniz yatın o gün ki müsaitlik durumunu göz önüne almanız da faydanıza olacaktır. Eğer yatlar müsaitse ücretini ödeyerek kaldığınız zamanı uzatabilme şansına da sahip olabilirsiniz.

Doğum günü partileri için kiraladığınız yat ve teknelerin kaliteli ses sistemlerin faydalanabilir, akşamın ilk saatlerinden sabahın ilk ışıklarına kadar sürecek eğlencelere kendinizi kaptırabilirsiniz. Ses sistemi veya multimedya uygulamaları için ekstra bir ücret ödemenize gerek kalmaz. Yatta ekstra hizmetler ekstra ücretlere tabi olacaktır. Canlı müzik, fotoğraf, kamera gibi uygulamaları tercih ederseniz bunun ücreti turunuza yansıtılacaktır. Masa ve sandalyelerin hazır giydirmeli her koşulda müşterilere sunulur. Ancak detaylı bir süsleme isterseniz o zaman ücret tur programınıza yansıtılacaktır.

Kısaca bahsetmek gerekirse harika bir deneyim yaşayabileceğiniz bu tür tur programlarında enfes zaman geçirme şansına sahip olabilirsiniz. Doğum günü partileri için iyi bir tercih olarak karşınıza çıkacak olan yat kiralama ile enfes bir deneyime ilk adımı atabilir ve harika zaman diliminde muhteşem bir dereyim yaşayabilirsiniz. Gerek kendinizin gerekse de sevdiklerinizi doğum gününü unutulmaz kılmak isterseniz tek yapmanız gereken doğum günü için yat kiralama servislerinden yararlanmak olacaktır.Son Makaleler

Balayı için tekne kiralama

Evliliğinizi ölümsüzleştirmek mi istiyorsunuz? O halde balayı için tekne kiralama servisimizden faydalanabilirsiniz. 

Düğün için tekne kiralama

Mavi düşler bazı insanlar için özel anların yaşanmasına sebep olabilir. Gelişen teknoloji ve imkanların artması, çeşitli organizasyonlarda değişikliklerin ortaya çıkmasına sebep oldu.

Kaptansız tekne Kiralama

Tatil önerileri içerisinde en çok ilgi çekenlerden bir tanesi konumunda ki Mavi yolculuk, insanlara huzurlu ve keyifli bir deneyimi sunmaktadır.

Haftalık yat kiralama fiyatları

Şehir yaşantısının getirmiş olduğu stres ve yoğun iş temposuna bağlı olarak yaşanabilecek yorgunluklar güzel bir tatil ile son bulabilir. Türkiye, tatil denildiğinde akla gelen önemli destinasyonlardan bir tanesi olarak biliniyor.

Günübirlik yat kiralama

Her insan kendini özel hissetmek isteyebilir. Kısa bir süreliğine de olsa kafa dinlemek, şehrin gürültüsünden kurtulmak isteyenlerin tercih edeceği bu organizasyonlar harika bir deneyimi size sunacaktır.