Haftalık yat kiralama fiyatları

Haftalık yat kiralama fiyatları

Haftalık yat kiralama fiyatları 

Şehir yaşantısının getirmiş olduğu stres ve yoğun iş temposuna bağlı olarak yaşanabilecek yorgunluklar güzel bir tatil ile son bulabilir. Türkiye, tatil denildiğinde akla gelen önemli destinasyonlardan bir tanesi olarak biliniyor. Eğer tesisleşmiş şehirlerin dışında kafa dinleyeceğiniz bir tatil organizasyonu hayal ediyorsanız mavi yolculuk deneyimi yaşayabilirsiniz.

Akdeniz ve Ege kıyılarının muhteşem güzelliğinde gerçekleştireceğiniz mavi yolculuk deneyimleri sizi el değmemiş koylara götürecek, binlerce yıllık bir tarihin izlerini yansıtacak ve muhteşem deniz ve kumsalların en güzel halini örneklerle size sunacaktır. Keyif dolu bir yolculuğa ilk adımı atmak isterseniiz yapmanız gereken tek şey bu programlara dahil olmakla başlayacaktır. Eğer deniz kıyısında bir tatilden çok daha ötesini istiyorsanız haftalık yat kiralama olanaklarından yararlanabilirsiniz. Haftalık yat kiralama fiyatları, günlük kiralama modeline nazaran daha uygun fiyatlara size sunulacak, ekonomik veya ultra lüks yapısıyla dikkat çekecek. Haftalık yat kiralayarak harika fırsatları değerlendirebilmeniz mümkün olacak. Peki bu durumda nelere dikkat edecek, hangi fırsatları değerlendireceğiz;

Haftalık Yat kiralama nedir?

Bu sorunun yanıtı hemen herkes tarafından bilinse de Akdeniz bölgesinde haftalık yat kiralama işlemleri Cumartesi’den Cumartesi’ye olacak şekilde 1 haftadır.

Fiyat aralıkları nedir?

Haftalık yat kiralama konusunda fiyat aralıkları değişkenlik gösterecektir. Yat ve Gulet kiralarken bazı etkenleri göz önünde bulundurmak doğru olacaktır.

1-  Kiralama Zamanı;

Fiyatı etkileyen en önemli husus kiralama zamanıdır. Temmuz ve Ağustıos aylarına ek olarak bayram dönemlerinde fiyatlar maksimum seviyeye ulaşacaktır.

2-  Kapasite;

Tekne kiralarken kişi sayısını önceden bildirmeniz faydanıza olacaktır. Fiyatların tekne kapesitesine göre değiştiğini varsayarsak, her birey bir kişiyi işaret eder. Teknelerde var olan yasal zorunlulukların dışına çıkılamayacağından küçük çocuk da olsa 1 birey olarak hesap edilmesi doğru bir karar olacaktır.

3-  Tekne özellikleri;

Tekne özellikleri de yine fiyatı belirleyen unsurdur. Ultra lüks bir tekne var olan donanım ile standart bir tekne arasında var olan donanımlar farklılık gösterir. Kısaca bahsetmek gerekirse standart bir donanıma sahip olan tekne ile ultra lüks bir donanıma sahip olan teknenin fiyatları arasında artış gerçekleşecektir.

4-  Uygun dönem seçilmesi;

Standart olarak en uygun yat kiralama dönemleri Haziran’ın 3. Haftasına kadar olan süreç ile Eylül’ün 3. Haftasından sonar ki süreçtir. Bu dönemlerin haricinde ki zaman aralıkları fiyatların artmasına sebep olacaktır.

Ekonomik Hale getirin;

Haftalık yat kiralama yapmak istiyorsanız bunu ekonomik hale getirebileceğiniz bazı durumlar ortaya çıkabilir. Sevdiğiniz arkadaşlarınız, aileniz ve grubunuzla birlikte ortak çıkacağınız bir yolculuk, bireysel anlamda maliyetlerinizi azaltmaya yardımcı olabilir.

Rotanızı iyi belirleyin;

Rota belirlemek son derece zahmetli fakat başarıldığında keyifli bir iş haline dönüşecektir. Türkiye’nin bir noktası farklı güzellikleri resmeden rotalarında yapacağınız mavi yolculuklar size unutulmaz bir deneyim sunacaktır. Özellikle bir haftalık yat kiralama ile başlayacağınız mavi yolculuklar Akdeniz kıyılarından Ege bölgesine uzanacak geniş bir coğrafyayı kapsayacak ve harika bir deneyim yaşamanıza imkan tanıyacak. Ege ve Akdeniz kıyılarında ki tüm tarihi, doğal ve kültürel güzellikleri görebileceğiniz bu yolculuk deneyimi ile mükemmel zaman geçirme fikrine sahip olabilirsiniz.                                                        Son Makaleler

Balayı için tekne kiralama

Evliliğinizi ölümsüzleştirmek mi istiyorsunuz? O halde balayı için tekne kiralama servisimizden faydalanabilirsiniz. 

Doğum günü için yat kiralama

Özel anlarınızı özel bir ortamda değerlendirmek düşüncesindeyseniz yapmanız gereken birden fazla alternatif sizi bekliyor olacak.

Düğün için tekne kiralama

Mavi düşler bazı insanlar için özel anların yaşanmasına sebep olabilir. Gelişen teknoloji ve imkanların artması, çeşitli organizasyonlarda değişikliklerin ortaya çıkmasına sebep oldu.

Kaptansız tekne Kiralama

Tatil önerileri içerisinde en çok ilgi çekenlerden bir tanesi konumunda ki Mavi yolculuk, insanlara huzurlu ve keyifli bir deneyimi sunmaktadır.

Günübirlik yat kiralama

Her insan kendini özel hissetmek isteyebilir. Kısa bir süreliğine de olsa kafa dinlemek, şehrin gürültüsünden kurtulmak isteyenlerin tercih edeceği bu organizasyonlar harika bir deneyimi size sunacaktır.