Kaptansız tekne Kiralama

Kaptansız tekne Kiralama

Tatil önerileri içerisinde en çok ilgi çekenlerden bir tanesi konumunda ki Mavi yolculuk, insanlara huzurlu ve keyifli bir deneyimi sunmaktadır. Mavi yolculuk sırasında Ege veya Akdeniz kıyılarından başlayan ve sahil boyunca devam eden yolculuğunuzda mükemmel olanakları değerledirebilirsiniz. Ülkemizin tarihi, doğal ve kültürel güzelliklerini aynı anda görebileceğiniz bu yolculuklar size huzurlu ve keyifli bir yolculuğun yanı sıra sakin koylarda yüzme, dalış yapma, keyfinize keyif katma imkanlarını da sunacaktır.

Kaptansız ne tür yat kiraliyabilirsiniz:
Gulet ve Yatlar: Malesef bu tarz mavi yolculuk tekneleri kaptansız veya personelsiz kiralanamaz.
Yelkenli, Yelkenli Catamaran vb: Lisanslarınız tam olmasi ve tecrubeli olmaniz ile bu tarz yelkenlileri kiralıyabilirsiniz. 

Çoğu insan sevdikleriyle birlikte olmak ve özel bir tatil deneyimi yaşamak ister. Bu gibi durumlar mavi yolculuklar içinde geçerli olgulardır. Mavi yolculuk fikrine sahip olduğunuz andan itibaren tamamen özgür olabileceğinizi biliyor musunuz? Sevdiklerinizle baş başa bir yolculuk deneyiminden yararlanmak ve mavi yolculuğun keyfini çıkarmak isterseniz kaptan köprüyü size ayırıyoruz. Kaptansız tekne Kiralama fırsatlarını değerlendirip harika zaman geçirebileceğiniz bu uygulama ile eşsiz bir deneyime yelken açabilirsiniz.

Kaptansız yat kiralama size tatil boyunca üst düzey bir özgürlük sağlayacaktır. Nitekim mavi yolculuk deneyimi yaşamak isteyen kişilerin hemen hepsinde de bu düşünce hakimdir. Kaptansız tekne kiralayarak istediğiniz şekilde keyfinize bakabilme şansına sahipsiniz. İstediğiniz gün istediğiniz sahile demir atablecek, istediğiniz müzik eşliğinde tamamen kendi seçiminiz olan yiyecek ve içecekleri tüketeceksiniz. Gündelik hayatın vermis olduğu tüm sıkıntıları geride bırakabileceğiniz bu uygulama sayesinde kaptansız yolculuğa çıkabilmeniz mümkün olacak.

Avantajları nelerdir;

1-  Kaptansız yat kiralayarak çıkacağınız yolculukta yalnızca siz ve sevdikleriniz yer alır.

2-  İstediğiniz zaman istediğiniz rotaya yönelebilir, sevdiğiniz koylarda daha fazla zaman geçirebilirsiniz

3-  Kendi yemeklerinizi kendiniz hazırlar, özel içecekler eşliğinde keyif dolu bir tatil yaparsınız

4-  Özel bir tatil deneyimi yaşar, harika zaman geçirirsiniz

5-  İstediğiniz gün, istediğiniz saatte istediğiniz ortamda bulunabilir, yüzmenin, snorkel yapmanın veya dalışın keyfini sürersiniz.

6-  Tamamen özgür olur ve harika bir deneyime kavuşursunuz;

 Dikkat edilmesi gerekenler;

1-  Kaptansız yat kiralama için; kiralayacağınız yat boyutlarında başka yatlarda da kaptanlık tecrübeniz olması yanı sıra Amatör Denizcilik Lisansı (ADB), RYA Day ya da Coastal Skipper Lisansı ve uluslararası muadili olan ICC lisanslarından en az birine sahip olmanız zorunludur. Buna ek olarak belirlediğiniz mürettebatınızdan en az birinin yat kullanımı konusunda bilgili ve tecrübeli olması idealdir.

2-  Rezervasyon sonrasında deneyimli kaptanlar evrakları inceleyecek, ciddi eksiklikler halinde ise kaptanlı yat kiralama servisi otomatik olarak devreye girecek ve fiyatlandırma da buna göre yeniden yapılacaktır. Bu durum hem sizin hem de çevrenizin güvenliği için uygulanan yasal bir prosedürdür.

Hangi yatı kiralamalıyım;

Gel gelelim hangi yatın kiralanmasına;

Alaturka Yatçılığın size sunmuş olduğu kaptansız yat kiralama hizmetinden faydalanmak için bazı özel yelkenli yatları bulunmaktadır. Örneğin Fethiye’de Şükran adı verilen bu özel yat sahip olduğu donanım ile harika bir deneyimi size sunacaktır. Açık havada yaşam ve işlevsellik belirlenerek tasarlanan bu yat, geniş yapısı, 3 adet ebeveyn banyosu, çift kişilik (katlanır yatak ile 3 kişilik olabilen) kabinlere sahiptir. Yat maksimum 8 kişiliktir. Tekneye ulaşabilmek için önce Fethiye’ye gelmeniz gerekmektedir. Tercihinize göre Kaptanlı veya kaptansız 12 Adalar, Kaş, Kleopatra Hamamı, Göcek, Marmaris ve Yunan Adaları' nda birçok noktaya seyahat için kiralanabilir.Son Makaleler

Balayı için tekne kiralama

Evliliğinizi ölümsüzleştirmek mi istiyorsunuz? O halde balayı için tekne kiralama servisimizden faydalanabilirsiniz. 

Doğum günü için yat kiralama

Özel anlarınızı özel bir ortamda değerlendirmek düşüncesindeyseniz yapmanız gereken birden fazla alternatif sizi bekliyor olacak.

Düğün için tekne kiralama

Mavi düşler bazı insanlar için özel anların yaşanmasına sebep olabilir. Gelişen teknoloji ve imkanların artması, çeşitli organizasyonlarda değişikliklerin ortaya çıkmasına sebep oldu.

Haftalık yat kiralama fiyatları

Şehir yaşantısının getirmiş olduğu stres ve yoğun iş temposuna bağlı olarak yaşanabilecek yorgunluklar güzel bir tatil ile son bulabilir. Türkiye, tatil denildiğinde akla gelen önemli destinasyonlardan bir tanesi olarak biliniyor.

Günübirlik yat kiralama

Her insan kendini özel hissetmek isteyebilir. Kısa bir süreliğine de olsa kafa dinlemek, şehrin gürültüsünden kurtulmak isteyenlerin tercih edeceği bu organizasyonlar harika bir deneyimi size sunacaktır.