Farout'yı tercih edenlerin yorumları

""

Visited June 2023

""

Visited May 2023

"Unutulmaz dört gün"

Visited July 2023

Ne kadar övsem azdır! Muhteşem mürettebat ve hayatımda yediğim en iyi yemekler! Dünyanın en iyi yemek deneyimi ile bizi doyurduğun için teşekkürler Volkan!  bir dört gün daha kalabilirdim!!

""

Visited June 2023

"Mükemmel bir deneyim sunar"

Visited August 2022

Mürettebatın misafirperverliğinden memnun olduğumuz harika bir gün geçirdik, bizi tüm gün boyunca yüzeceğimiz ve şnorkel ile keşfedebileceğimiz çok güzel yerlere götürdüler. 

Bu keşif bize güzel balık çeşitleri ve carettaları görmemizin yanında, tüm tatilimiz boyunca en iyi yemekler ile unutamayacağımız  günler yaşattılar.

""

Visited July 2022

Benim için tekne ile Türkiye'nin sahil kesiminin keyfini çıkartmak için en iyi seçenek. Ve Fethiye'den Olimpos'a veya tam tersi yönde gezmek isterseniz kesinlikle bu gulet turunu yapın. 

Farout her şeyi çok iyi organize etmişti bu yüzden çok kolay ve eğlenceliydi. Harika bir takımdılar ve bize büyük bir hizmet sundular. Tekne çok güzeldi ve rahattı, yemekler lezzetli, bol mürettebat ise özenli ve profesyoneldi.Çarpıcı güzellikteki koylarında yüzmek, küçük Kaş kasabasında gezmenin yanı sıra Korsan Barda ki eğlenceli gecede dans etmenin birleşimini sevdik. Turun keyfini çıkartmamızı sağlayan harika bir grubumuz vardı.

Farout'yı mavi yolculukları ve verdiği diğer bütün hizmetleri için kesinlikle tavsiye edeceğiz.

En mükemmel mürettebat ile Blufest teknesinde muhteşem dört gün geçirdik! Yunanistan ve Türkiye'de yediğim tüm yemeklere kıyasla teknedeki yemekleri anlatmaya kelimeler yetmez. Güzel, temiz, turkuaz sularında bedeniniz; muhteşem manzaraya sahip gün batımını izlerken de ruhunuz yenilenir. Bu güzel Türkiye'yi gezmek isteyen herkese tavsiye edilecek bir mavi yolculuk.

Kesinlikle tavsiye ederim. Mürettebat mükemmeldi. Yemek inanılmazdı(bir sonraki akşam yemeğimiz için kaptanımız bize zıpkın ile balık yakaladı,yemeğimiz kesinlikle tazeydi).  Manzara şu ana kadar gördüklerimin içinde en iyisiydi( Hırvatistan sahiline oldukça benzer). Yüzme molaları ve Carettaları görebileceğimiz bölgeleriyle dolu dolu ve rahatlatıcı bir zaman geçirdik. Ölüdeniz'de paraşüt yapmanızı tavsiye ederim, bütçenizi sarsmayacak fiyatta.

""

Visited November 2022