Günübirlik yat kiralama

Günübirlik yat kiralama

Her insan kendini özel hissetmek isteyebilir. Kısa bir süreliğine de olsa kafa dinlemek, şehrin gürültüsünden kurtulmak isteyenlerin tercih edeceği bu organizasyonlar harika bir deneyimi size sunacaktır. Mavi yolculuk programları ile isteğinize ve keyfinize uygun hareket edebilmek tamamen sizin elinizde olacak. Aile veya arkadaş grubu ile gerçekleştireceğiniz bu organizasyonlarda günü birlik yat kiralama tercihlerinden kolayca yararlanabilirsiniz.

Her bir noktası ayrı bir güzelliğe sahip olan ülkemizin birbirinden özel noktalarını günü birlik görebilir ve harika zaman geçirebilirsiniz. Dilediğiniz zaman denize girip dilediğiniz zaman tarihi koylarda gezebileceğinizi, yemek yiyebileceğiniz veya yelken yapabileceğiniz organizasyonlara günü birlik ulaşabilme şansına sahip olabileceksiniz.

Mavi yolculuk boyunca tercih edeceğiniz yatların boyutlarına göre 3 veya daha fazla mürettebat ile günün 24 saatini kapsayacak her zaman diliminde Ege ve Akdeniz’in muhteşem turkuaz mavili sularında turunuzu gerçekleştirebilir ve kendinizi özel hissedebilirsiniz. Düzenlenen mavi yolculuklar ile şehir hayatının keşmekeşliğini ve tatil yörelerinde bulunan her şey dahil otellerin gürültüsünü bir kenara bırakıp mavinin en güzel halini bulabileceğiniz Akdeniz ve Ege kıyılarında yüzmek, yelken yapmak, şnorkel, dalış, güneşlenme veya grubunuzla baş başa kalmak gibi özel bir deneyimden yararlanabilirsiniz. Yatağan isimli küçük teknesiyle Gökova körfezini dolaşan Cevat Şakir Kabaağaçlı ya da nam-ı diğer Halikamas Balıkçısı’nın da belirttiği üzere, “İtalya’yı gör de öl, derler. Yok A canım; Bodrum kıyılarını gör ve yaşa…” diyordu. Tıpkı Halikarnas balıkçısının da bahsettiği gibi sihirli bir yapıya bürünün kıyıların en güzel anlarını kolay ve hızlı bir şekilde görebilmeniz için günü birlik yat kiralama imkanlarından yararlanabilirsiniz.

SADUN BORO

Mavi yolculuk programları her şeyden önce insana huzur ve sakinlik sunan eşsiz bir deneyimdir. Farklı bir kültürü görebilmek, tarihi alanları gezebilmek, eşsiz denizin muhteşem sularında serinleyebilme fikrini size yansıtan mavi yolculuk programlarıyla hayalinizi gerçekleştirebilirsiniz. Mavi yolculuk deneyimi yaşamak için ilk yapmanız gereken yat kiralama olacaktır. Günü birlik olarak kiralayabileceğiniz gibi yatın müsaitlik durumuna göre saatlik kiralamalar da yapabilirsiniz.

Fiyatları ve etkileri;

Yat kiralamanın size sunmuş olduğu en büyük avantaj tamamen kendinizle baş başa kalma fikriyatını ortaya çıkarır. Bu ise sınırsız bir özgürlüğü size sunacaktır.

Kiralamak istediğiniz yatın fiyatları duruma göre değişkenlik gösterebilir, bunun sebebi en çok tercih edilen dönemlerde tatile çıkma ihtiyacınız olacağı gibi, o an yatın müsait olup olmamasıyla da ortaya çıkabilir.

Erken rezervasyon yaparak uygun fiyatlara dilediğiniz yatı kiralayabilirsiniz. Maddi anlamda sıkıntıları gidermek için giderleri kişi sayısına göre bölmek doğru bir yaklaşım olacaktır.

Mavi yolculuklar size apayrı bir deneyim katacak, istediğiniz zaman istediğiniz yerde bulunarak özgürlüğü verecektir. Denizin, güneşin ve kumsalların keyfini bu tür mavi yolculuk programları ile çıkarabilirsiniz.Son Makaleler

Balayı için tekne kiralama

Evliliğinizi ölümsüzleştirmek mi istiyorsunuz? O halde balayı için tekne kiralama servisimizden faydalanabilirsiniz. 

Doğum günü için yat kiralama

Özel anlarınızı özel bir ortamda değerlendirmek düşüncesindeyseniz yapmanız gereken birden fazla alternatif sizi bekliyor olacak.

Düğün için tekne kiralama

Mavi düşler bazı insanlar için özel anların yaşanmasına sebep olabilir. Gelişen teknoloji ve imkanların artması, çeşitli organizasyonlarda değişikliklerin ortaya çıkmasına sebep oldu.

Kaptansız tekne Kiralama

Tatil önerileri içerisinde en çok ilgi çekenlerden bir tanesi konumunda ki Mavi yolculuk, insanlara huzurlu ve keyifli bir deneyimi sunmaktadır.

Haftalık yat kiralama fiyatları

Şehir yaşantısının getirmiş olduğu stres ve yoğun iş temposuna bağlı olarak yaşanabilecek yorgunluklar güzel bir tatil ile son bulabilir. Türkiye, tatil denildiğinde akla gelen önemli destinasyonlardan bir tanesi olarak biliniyor.