FETHIYE - ÖLUDENIZ -12 ADALAR - FETHIYE

Fethiye - Öludeniz -12 Adalar - Fethiye
Kabin Kiralama rotalari için tıklayın!
Gün 1

Fethiye


Yolculuğunuzun ilk gününde Fethiye Limanı'ndan saat 15:00’de hareket edeceksiniz. Akdeniz'de Farout'da bizimle birlikte ilk akşam yemeğinizin tadını çıkaracağınız keyifli Boncuklu Koyu'na gitmeden önce kaptanınız ve mürettebatınızla tanışacak ve yerleşeceksiniz.

Gün 2

Fethiye - Oludeniz


Kahvaltıdan sonra, sadece tekne ve ya dik bir yürüyüşle ulaşılabilen Kelebekler Vadisi'ne doğru yola çıkacağız, vadi yıl boyunca buraya gelen birçok farklı kelebek türü ile ünlüdür. Burada Türkiye'nin en çok fotoğraflanan plajı Ölüdeniz'e gitmeden önce yüzmek için bolca zamanımız olacak.


İsteğe Bağlı Etkinlik: Yamaç Paraşütü Oludeniz


Babadağ Dağı 2000 metrenin üzerinde yükseliyor ve bu inanılmaz sporu denemek için mükemmel bir yer. Bu etkinliğin özel fiyatlar internet sayfamızdan ve ya güler yüzlü ofis ekibimizle ön rezervasyon yaptırmanızı öneriyoruz. Ancak, bu etkinliğe teknede karar verirseniz, lütfen kaptanınıza bildirin.


Bu akşam Gemiler Adası olarak da bilinen St Nicholas Adası'na demirleyeceğiz.


Gün 3

Oludeniz - Kleopatra Koyu


Kahvaltıdan sonra güneşin tadını çıkarabileceğiniz, yüzebileceğiniz veya şnorkelle su altı guzelliklerini keşfedebileceğiniz Aga Limani Koyu'na hareket edeceksiniz. Kleopatra Koyu olarak da bilinen Hammam Koyu'na yelken açmadan önce bu güzel koyda öğle yemeği yiyeceğiz. Mısır Kraliçesi'nin buraya anavatanından tonlarca altın kumu guzellik banyosu için getirttiği söylenir. Burada açık havada yıldızların altında akşam yemeği yemenin tadını çıkaracaksınız.

Gün 4

Keopatra Koyu - Bedri Rahmi Koyu


Çam ormanlarıyla çevrili Sarsala Koyu'na gitmeden önce kahvaltı edeceğiz. Burada Bedri Rahmi Koyu'na yelken açmadan önce yüzme ve şnorkelle yampa ile zaman geçireceğiz. Bu tenha koy, tanınmış bir Türk sanatçı olan Bedri Rahmi Eyüboğlu tarafından meşhur edildi ve koy daha sonra onun adını aldı. Balık resmini hala kayanın üstünde bulabilirsiniz. Geceleme Bedri Rahmi Koyu'nda.


Gün 5

Bedri Rahmi Koyu - Domuz Adası


Sağlıklı bir kahvaltıdan sonra tekrar Akdeniz'in ılık sularının tadını çıkarabileceğiniz ve rahatlayabileceğiniz Merdivenli Koyu'na doğru yola çıkacağız ve burada öğle yemeğinden sonra Domuz Adası'na doğru yol alacağız burada akşam yemeğimizi yiyeceğiz. Geceleme Domuz Adası.


Gün 6

Domuz Adası - Yassıca Adalar

 

Bu öğleden sonra, yat limanında dolaşabileceğiniz, ana caddeyi kaplayan şirin küçük dükkanları ziyaret edip keyifli zamanlar geçireceğiniz Göcek'in güzel balıkçı limanına gitmeden önce öğle yemeği ve dinlenme için Zeytin Adası'na yelken açacağız. Göcek Adası'ndan Yassica Adalar'a ılık ve sığ sularla geçiyoruz, akşam akşam yemeği için küçük koylardan birine yanaşacak ve gece demirlemiş olacağız.

 

Gün 7

Yassıca Adalar - Fethiye


Bu sabah birlikte geçirdiğimiz son sabah. Kahvaltıdan sonra Fethiye Limanı'na dönmeden önce Kızılada ve Samanlık Koyu'na doğru yol alacağız. Fethiye Limanına döndükten sonra tekneden ayrılacak ve tekrar buluşana dek vedalaşacağız.

Tavsiye Edilen Yatlar

Kayıt bulunamadı.