KAS - KEMER - KAS

Kas - Kemer - Kas
Kabin Kiralama rotalari için tıklayın!
Gün 1

Inönü - Yağlica - Karalos


Kaptanımızla tanışıp saat 10:00'da giriş yaptıktan sonra ilk durağımız İnönü Koyu olacak, burada yüzebilir ya da plajdaki gizli mağrayı keşfedebilirsiniz. Yüzdükten ve güneşlenip dinlendikten sonra öğle yemeği servis edeceğiz. Daha sonra Yağlıca Koyu'na hareket ediyoruz. Soğuk tatlı su doğrudan denize aktığı için burada inanılmaz derecede ferahlatıcı bir yüzme deneyimine sahip olabilirsiniz. Çay ve kekler, bir geceleme yapacağımız Karalos Koyu'na yelken açmadan önce servis edilecek.


Gün 2

Ceneviz - Phaselis - Kemer


Bu sabah erken başlangıç bizi Phaselis'e doğru yola çıkacak. Dik uçurumların plaja baktığı Ceneviz Koyu'ndan geçeceğiz. Burada kahvaltı yapacağız. Phaselis tarihçiler için ilginç bir yer, su kemerleri, hamamlar, tiyatro ve akropolis kalıntılarını görmek için kısa bir tur yapabilirsiniz. Phaselis'ten ayrıldıktan sonra gece Kemer'e demir atıyoruz.


Gün 3

Kemer to Olympos to Adrasan


Kemer'den uzaklaşırken Kemer Ayisiğı Koyu’nda mola vereceğiz. Burada, muhteşem çamlarla kaplı uçurumları, güzel plajı, ahşap evleri ve baktığınız her yerde tarihi barındıran ünlü Olympos'a geçmeden önce kısa bir yüzme molasının tadını çıkaracağız. Daha sonra gece için Adrasan'a demirleyeceğiz.


Gün 4

Demre - Korsan Mağrası - Gökkaya


Sabah kahvaltı yapacağımız Demre’de (Myra) mola vererek Adrasan Koyu'ndan yola çıkıyoruz. Ardından, karmaşık kaya mezarları ile St Nicholas Kilisesi'ni ve Noel Baba'nın kentini ziyaret edebilirsiniz. Demre’den ayrılırken Korsan Mağarası'nı ziyaret edeceğiz. Fosforlu ışıklarıyla tanınan bu mağra, şnorkell yapmak ve yüzmek için harika bir mekandır. Daha sonra Gökkaya Koyu'na hareket edeceğiz. Bölgedeki en büyük koylardan biri olan Gökkaya sakin ve korunaklıdır.

Geceleme Gökkaya’da.

 

Gün 5

Batiksehir - Simena - Ucagiz - Kocakarı Koyu.


Kahvaltıdan sonra Batık Şehir turumuza başlayacağız. Büyük bir deprem sonucunda batmış olan bu şehirde, tekneden görülebilen Likya ve Roma dönemlerine ait birçok antik yapı var. Korunan statüsü nedeniyle bu bölgede yüzmeye izin verilmiyor. Daha sonra körfezi geçeceğiz ve Simena'da bir saat ara vereceğiz. Burada Rodos Şövalyeleri tarafından inşa edilen Kale duvarlarını ziyaret edebilirsiniz. Tepenin tepesinden çarpıcı manzaralar vardır. Balıkçı köyü Üçağız’ı geçtikten sonra Kocakarı Koyu’nda geceleyeceğiz.


Gün 6

Tersane Adası- Eleksi Adası - Ufakdere


Kahvaltıdan sonra Tersane Koyu'na yola çıkıyoruz. Bu koy Likyalılar tarafından tersane olarak kullanılmış ve birçok turist tarafından ziyaret edilmiştir. Yüzme molasından sonra, bir sonraki koyumuz temiz suların şnorkel yapmak ve balık tutmak için mükemmel olduğu Eleksi Adası olacaktır. Ardından geceyi geçireceğimiz Ufakdere Koyu'na hareket ediyoruz.


Gün 7

Kaş - Güvercin Koyu - Limanağzi


Ufakdere Koyu'ndan ayrıldıktan sonra Kaş ve Meis Adası'na yakın bazı adaları ziyaret ediyoruz. Lezzetli bir öğle yemeğinden sonra Güvercin Adası'nda mola veriyoruz. Burada deniz altında bir köpekbalığı anıtının bulunduğu küçük bir deniz müzesi bulacaksınız. Mola sırasında köpekbalığı anıtını ziyaret edebilir ve ya sadece dinlenebilirsiniz. Daha sonra son gecelemek için Kaş'ın karşısındaki Limanağzi'na gidiyoruz.


Gün 8

Kaş


Teknedeki son kahvaltınızın ardından mürettebatla vedalaşıp çıkış yapabilirsiniz. Çıkış saati 09:00


Tavsiye Edilen Yatlar

Kayıt bulunamadı.