MARMARIS - DATCA - MARMARIS

Marmaris - Datca - Marmaris
Kabin Kiralama rotalari için tıklayın!
Gün 1

Marmaris


15: 30'dan itibaren önümüzdeki hafta boyunca eviniz olacak guletinize giriş yapabilirsiniz. Teknede akşam yemeği yiyeceğiz ve gecelemeyi Marmaris Limanı'nda yapacağız. 1577 yılında inşa edilmiş muhteşem Marmaris Kalesini, Osmanlı Camiini ve sekiz odalı kervansaray'ı keşfetmek için zamanınız olacak.


Gün 2

Marmaris - Bozukkale


Kahvaltıdan sonra Bozburun Yarımadası'na gideceğiz. Öğle yemeği ve yüzme molasından sonra geceyi geçireceğimiz Bozukkale'ye doğru yola çıkacağız. Bozukkale’de bulunan tarihi Loryma şehrinde dokuz tapınaklı kaleyi keşfedebilirsiniz.


Gün 3

Bozukkale - Datça


Kahvaltıdan sonra limanda kısa bir yürüyüşe çıkıp yiyecek ve su stoklayacağımız Datça'ya gideceğiz. Şehirde tapınaklar, tiyatrolar ve diğer antik binaların kalıntılarını görebilirsiniz. Datça'da nem yok ve hava çok ferah. Datça'yı kendiniz keşfedebilir ve ya isteğe bağlı bir şehir turuna katılabilirsiniz. Datça'da ve ya yakındaki bir koyda akşam yemeği ve geceleme için demirleyeceğiz.


Gün 4

Datça - Bencik Koyu


Kahvaltıdan sonra Aktur'a hareket edeceğiz. Burada öğle yemeği yedikten sonra körfezin kuzey tarafına yol alacağız. Bencik Koyu, Hisarönü Körfezi'ni Gökova Körfezi'nden ayıran yarımadanın en dar kısmında yer almaktadır. Çok dar bir girişi bulunan ancak içeri girdiğinizde eşsiz bir manzaraya sahip Bencik Koyu'na akşam yemeği ve geceleme için demirleyeceğiz.


Gün 5

Bencik Koyu - Orhaniye


Bu gün Hisarönü Körfezi'nin iç tarafına doğru yola çıkıyoruz. Öğle yemeği için Selimiye Koyu'na demirleyeceğiz. Sonra Orhaniye'ye geçeceğiz. Orhaniye’de isteğe beğlı jeep safariye katılabilir ya da kırmızı kumları takip ederek antik bir kalenin kalıntılarını keşfedebileceğiniz koydaki küçük adaya yürüyüş yapabilirsiniz. Geceyi Orhaniye’de geçireceğiz.


Gün 6

Orhaniye - Bozburun


Kahvaltıdan sonra Dirsek Bükü’ne doğru yola çıkıyoruz. Bu hilal şeklindeki koyda yüzme molası verdikten sonra eskiden sünger dalışlarıyla tanınan, ancak şimdi gulet yapımı ile öne çıkan küçük balıkçı kasabası Bozburun’a gideceğiz. Geceleme Bozburun.


Gün 7

Bozburun - Marmaris


Bu gün kahvaltıdan sonra Kadirga ya da Kumlubük'e hareket edeceğiz. Daha sonra yüzme molası için Cennet Adası'na geçeceğiz. Ardından son gecemiz için Marmaris Limanı'na döneceğiz. Marmaris sokaklarında gezmek ve hareketli gece hayatını deneyimleme fırsatını kaçırmayın.


Gün 8

Marmaris


Sabah kahvaltıdan sonra mürettebatla vedalaşıp tekneden ayrılacaksınız.