Kemer'de yat kiralamak için 10 neden

Kemer'de yat kiralamak için 10 neden

Kemer, muhteşem güzellikleriyle Türkiye’nin en önemli tatil destinasyonlarından yalnızca bir tanesidir. Akdeniz’in bu şirin ilçesi kısa süre öncesine kadar narenciye bahçeleri ile tanınırken günümüzün ise en büyük tatil destinasyonlarından birisi haline dönüştü. Enfes güzellikleri ve göz alıcı doğal ortamıyla önemli bir konumda bulunan Kemer, özellikle kuzey Avrupalı turistlerin beğenisini kazanıyor. Kemer’de tatil için aradığınız tüm olanakları kısa sürede bulabilme şansına sahip olabileceksiniz. Türkiye’nin en önemli turizm tesislerinin burada olması, Kemer’in önemini bir kez daha ortaya koyduğu gibi alternatifleri de size yansıtıyor. Kemer, sakin bir tatil önerisi için size farklı alternatifleri sunabiliyor. Bunların arasında mavi yolculuk il sırada geliyor. Mavi yolculuk programı için ilk yapmanız gereken Kemer gulet kiralama servislerinden faydalanmak ve keyfinize uygun bir kiralama modeli tercih etmek olacaktır. Bundan sonrasında ise tamamen keyfinize uygun bir deneyim başlayacak ve harika fırsatları değerlendirme şansına sahip olabileceksiniz.

Mavi yolculuk programları her insan için farklı deneyimleri sunabilecek nitelikleri taşımaktadır. Eşsiz güzellikleriyle dikkat çeken bölgelerin muhteşem doğasında gerçekleştireceğiniz bu yolculuk size özel bir deneyim imkanını sunacaktır. Türkiye’nin özellikle Akdeniz kıyıları mavi yolculuk için ideal bölgeleri oluşturuyor. 1980’li yıllara kadar Kemer gibi bölgeler turizmden fazla nasiplenmemiş olsa da bu tarihten sonra yapılan çalışmalar hak ettiği değere kavuşma şansını sağlamıştır. Alaturka Yatçılık, sahip olduğu geniş filo ile muhteşem bir deneyim yaşamanıza imkan tanıyacaktır. Yat kiralama yaparak muhteşem yolculuğa ilk adımı atabilirsiniz. Bu yatlar arasında klasik Türk guletleri, motorlu yatları, küçük veya büyük yelkenli tekneler en çok tercih edilenlerdendir. Kemer'de yat kiralamak için 10 neden sorusunun yanıtı da bu şekilde bulmuş olursunuz;

Kemer’de yat kiralamak için nedenler;

1-  Güzellikleri görürsünüz;

Kemer muhteşem güzellikleriyle dikkat çeker. Tarihi, doğal ve kültürel güzelliklerini görebilmenin etkili yollarından birisi yat kiralayarak yapacağınız mavi yolculuktur. Bu yolculuk sırasında hiç kimsenin görmediği güzellikleri görüp tanıyabilme şansına sahip olabilirsiniz.

2-  Konforlu bir yolculuk yaparsınız;

Mavi yolculuk programlarında en dikkat çeken hususlar şüphesiz ki kiraladığınız yatın size sunacağı konfor olacaktır. Kemer bölgesinde yat kiraladıysanız mutlak süratle konforlu bir yolculuk yapacağınızı söyleyebiliriz. Ultra lüks konfora sahip olan yatlarda keyifli bir yolculuk deneyimini hemen gerçekleştirebilirsiniz.

3-  Hizmet kalitesi yüksektir;

Mavi yolculuk boyunca kiraladığınız yatta alacağınız hizmet kalitesi yolculuğunuzun keyifli geçmesine sebep olacaktır. Kemer gibi bir bölgede yat kiralama işlemini yapıyorsanız alacağınız hizmet kalitesi de üst düzeyde olacaktır. Gerek yeme içme gerekse de sağlanan imkanlar bakımından yolculuğunuz keyifli bir hale dönüşecektir.

4-  Plajların keyfini sürebilirsiniz;

Kemer plajları dünyanın en güzel kumsallarına sahiptir. Çabuk derinleşmeyen denizi, ince kumlu plajları ile yüzmenin keyfini bu bölgede yaşayabilirsiniz.

5-  Su sporları yapabilirsiniz;

Kemer muhteşem güzelliklerini size yansıtacaktır. Denizin keyfini yalnızca yüzmekle almaz buna ek faaliyetler de yapabilirsiniz. Su sporları bu konuda ideal bir tercihtir. Yüzme, su paraşütü, jet ski gibi farklılıkları mavi yolculuğunuz sırasında değerlendirebilirsiniz.

6-  Tarihine aşık olursunuz;

Kemer’in köklü bir tarihi vardır. Binlerce yıllık geçmişin izlerini günümüze kadar yansıtan Kemer’de tarihi alanları görebilir ve harika zaman geçirebilirsiniz. Likya, Roma, Bizans, Selçuklu, Osmanlı eserlerini görebileceğiniz pek çok alan bulunuyor.

7-  Farklılaşabilirsiniz;

Kemer’de farklı ortamlar sizi bekliyor olacak. Yeni arkadaşlıklar edinme konusunda oldukça avantajlı bir durumda bulunabilirsiniz. Keyifli bir yolculuk iyi bir yol arkadaşıyla mümkün olabilir. Siz de keyifli yolculuğunuza çıkmadan önce iyi bir arkadaş edinebilirsiniz.

8-  Geniş bir bölgeyi görebilirsiniz;

Kemer, bölgesel anlamda tüm çevresel güzellikleri de görebilmenize olanak tanıyacaktır. Kemer bölgesinde başlayacak olan mavi yolculuğunuz Kekova, Demre, Alanya, Kaş, Kalkan gibi alanları da içerisine alacaktı.

9-  Keyfinize göre tatil planlaması yaparsınız;

Kemer’de yapacağınız mavi yolculuk programı tamamen keyfinize özel olarak gerçekleşecektir. Kısa veya uzun süreli yolculuk planlarının tercihi tamamen size kalacaktır.

10-  Kemer’i yaşarsınız;

Kemer bölgesinde yapacağınız mavi yolculuk programı son derece keyifli ve güzel bir ortamda geçeceğinden Kemer’in tarihi, kültürel ve doğal güzelliklerini tamamen görebilirsiniz. Kısacası Kemer’i yaşarsınız;

Bonus;

Dilerseniz Kemer bölgesinden başlayacak olan mavi yolculuğunuzu Yunan adalarına kadar uzanan geniş bir coğrafyada gerçekleştirebilirsiniz.

Kemer bölgesinin keyfini çıkarabileceğiniz pek çok alternatif bulunuyor. Kemer Mavi tur programları bunların yalnızca bir tanesi. Torosların muhteşem yeşilliğine ek olarak Akdeniz’in enfes mavisinin buluşma noktasında yer alan Kemer, harika bir tatil olanağını sizlere sunuyor. Özel bir destinasyonda ister bireysel isterseniz de sevdiklerinizle birlikte harika zaman geçirme şansına sahip olabilirsiniz. Binlerce yıllık tarihin günümüze yansıdığı harika bir bölge olan Kemer, Likya döneminde önemli bir liman kenti, Selçuklularda ise av merkezi olarak kullanılıyordu. 1980’li yıllara kadar narenciye bahçeleriyle ünlü olan bu şehir, hızlı bir gelişim ile dünyanın önemli destinasyonlarından birisine dönüştü. Siz de bu güzellikleri görebilmeniz için hemen mavi yolculuk programına başlayabilirsiniz.Son Makaleler

Balayı için tekne kiralama

Evliliğinizi ölümsüzleştirmek mi istiyorsunuz? O halde balayı için tekne kiralama servisimizden faydalanabilirsiniz. 

Doğum günü için yat kiralama

Özel anlarınızı özel bir ortamda değerlendirmek düşüncesindeyseniz yapmanız gereken birden fazla alternatif sizi bekliyor olacak.

Düğün için tekne kiralama

Mavi düşler bazı insanlar için özel anların yaşanmasına sebep olabilir. Gelişen teknoloji ve imkanların artması, çeşitli organizasyonlarda değişikliklerin ortaya çıkmasına sebep oldu.

Kaptansız tekne Kiralama

Tatil önerileri içerisinde en çok ilgi çekenlerden bir tanesi konumunda ki Mavi yolculuk, insanlara huzurlu ve keyifli bir deneyimi sunmaktadır.

Haftalık yat kiralama fiyatları

Şehir yaşantısının getirmiş olduğu stres ve yoğun iş temposuna bağlı olarak yaşanabilecek yorgunluklar güzel bir tatil ile son bulabilir. Türkiye, tatil denildiğinde akla gelen önemli destinasyonlardan bir tanesi olarak biliniyor.