Küçük yat kiralama hizmeti

Küçük yat kiralama hizmeti

Mavi yolculuk her insanın deneyimlemek istediği harika olgulardan bir tanesidir. Birbirinden özel fırsatlarla size ulaşan bu programlar genellikle Akdeniz ve ege kıyılarında yoğun bir şekilde yapılmakta. Mavi yolculuk programını başlatmak isterseniz ilk yapmanız gereken olgu yat kiralama olacaktır. Türkiye’nin Ege ve Akdeniz kıyılarında ki değişik bölgelerini gezmenize imkan tanıyacak olan uygulama ile harika yerleri keşfedebilirsiniz. Özellikle Akdeniz kıyılarında birden fazla alan sizi bekliyor olacak. Harika koylarda gezintinin keyfine varabilir veya tarihi Likya kalıntılarının muhteşemliğini görebilirsiniz. Her bölgesi ayrı bir güzellikte karşınıza çıkan Akdeniz ve Ege kıyılarında denizin muhteşem maviliğinde serinleyebilir ve eşsiz bir doğanın tam ortasında keyfinize keyif katabilirsiniz.

Şehir hayatının bunaltıcı ve stresli yapısından sıkılıp kendinizi daha sakin ve huzurlu bir bölgeye atmak isterseniz yapmanız gereken tek şey mavi yolculuk gibi enfes programlara katılmak olacaktır.

Mavi yolculuk programında bazı hususlara özellikle dikkat etmekte fayda olacaktır. Özenle hazırladığımız ve rehber niteliği taşıyan bu bilgileri değerlendirmeye alarak hem daha ucuz hem de ihtiyacınıza uygun bir program ortaya çıkarmış olabilirsiniz;

Kiralayacağınız yat ihtiyacınızı karşılıyor mu?

En önemli soru işaretlerinden birisi olarak gösterilen bu hususta dikkat edilmesi gereken tek şey kiralayacağınız yatın ihtiyaçlarınızı karşılayıp karşılamayacağıdır. Eğer geniş bir katılımla bu tura çıkmak isterseniz büyük bir yat kiralamak doğru olacakken daha küçük gruplar içinse küçük yat kiralama hizmetleri ihtiyacınızı karşılayacaktır. Küçük yat kiralama modeli, büyük yatlara nazaran ekonomik anlamda da daha avantajlı olacaktır. Ayrıca küçük bir yat kiralamak, bazı hususlardan mahrum kalma anlamına gelmez. Aksine çok lüks konfora sahip, aynı zaman da ekonomik olarak uygun ve eşsiz bir deneyim yaşayabileceğiniz yatlar bol sayıda vardır. Hem ekonomik hem de konforlu bir yolculuk için tercihinizi bu yönde gerçekleştirebilirsiniz.

Rezervasyon için gecikmeyin;

Erken rezervasyon ciddi anlamda fiyat indirimlerini beraberinde getirecektir. Eğer tüm araştırmalarınızı yaptınız ve karar kıldıysanız rezervasyon işlemlerine başlayarak ekonomik anlamda ciddi tasarruflar elde edebilirsiniz. Temmuz ve Ağustos aylarında en yüksek rakamların yer aldığı sezonsal dönemleri daha karlı ve etkin geçirmenin tek yolu erken rezervasyon olacaktır. Ayrıca liman seçiminde ki tercihiniz ve rota tercihleri de küçük yatlarda yolculuk yaparken ciddi ekonomik kazanımlar elde etmenize imkan tanıyabilecektir.

Standartları zorlayın

Yolculuğunuzu gerçekleştireceğiniz küçük yatları seçerken en çok dikkat edeceğiniz husus standartların çok üzerinde donanıma sahip olan yatlarda yolculuk yapmak olmalıdır. Bunu ise iyi bir araştırma sonucunda bulabilir ve erken rezervasyon ile gerçekleştirebilirsiniz. Küçük bir yat olmasına rağmen pek çok yattan daha fazla teknolojik olanak size sunulur. 24 saat esasına göre çalışan klimalardan internet bağlantısına kadar çok sayıda imkan bu yatlarda sizi bekliyor olacak.

Mavi yolculuk her insanın kendini özel hissedebileceği enfes deneyimlerdir. Birbirinden özel rotalarda gerçekleşecek olan bu yolculuk şehir hayatının stresli yapısından sizi kurtaracak, huzur ve sakinlikle dolu bir ortamın tam ortasına yerleştirecektir. Tercihinize uygun olarak kiralama yapacağınız yatlar muhteşem deneyimler yaşamanıza imkan tanıyabilir. Süper büyüklüklere sahip olan ultra lüks yatların yanı sıra küçük yat kiralama hizmetleri de bir hayli keyifli bir yolculuk yapma imkanını size sunabilecektir. Bu sayede hem ekonomik olarak hem de daha fazla imkanlarla yolculuğunuzu gerçekleştireceksiniz. Ege ve Akdeniz’in muhteşem büyülü dünyasına ilk adımı atmak ve birbirinden özel fırsatları hemen değerlendirmeye başlamak için çıkacağınız bu mavi yolculuk hayatınız boyunca unutamayacağınız enfes deneyimleri size yaşatacaktır.Son Makaleler

Balayı için tekne kiralama

Evliliğinizi ölümsüzleştirmek mi istiyorsunuz? O halde balayı için tekne kiralama servisimizden faydalanabilirsiniz. 

Doğum günü için yat kiralama

Özel anlarınızı özel bir ortamda değerlendirmek düşüncesindeyseniz yapmanız gereken birden fazla alternatif sizi bekliyor olacak.

Düğün için tekne kiralama

Mavi düşler bazı insanlar için özel anların yaşanmasına sebep olabilir. Gelişen teknoloji ve imkanların artması, çeşitli organizasyonlarda değişikliklerin ortaya çıkmasına sebep oldu.

Kaptansız tekne Kiralama

Tatil önerileri içerisinde en çok ilgi çekenlerden bir tanesi konumunda ki Mavi yolculuk, insanlara huzurlu ve keyifli bir deneyimi sunmaktadır.

Haftalık yat kiralama fiyatları

Şehir yaşantısının getirmiş olduğu stres ve yoğun iş temposuna bağlı olarak yaşanabilecek yorgunluklar güzel bir tatil ile son bulabilir. Türkiye, tatil denildiğinde akla gelen önemli destinasyonlardan bir tanesi olarak biliniyor.