Mezuniyet içi yat kiralama

Mezuniyet içi yat kiralama

Her öğrenci mezuniyet döneminde doyasıya eğlenmek için kaliteli bir mekan arayışı içerisine girer. Türkiye’nin son zamanlarda ki gözde organizasyonları arasında yer alan mavi yolculuklar, aynı zaman da mezuniyet içinde ideal bir yaklaşım olacaktır. Okul arkadaşlarınızla doyasıya eğlenmek ve mezuniyetinizin keyfini çıkarmak için kaliteli mekan aramaya son verebilir, mezuniyet için yat kiralama servislerinden yararlanabilirsiniz.

Tercihinize göre yemekli veya yemeksiz yada kokteyl düzende alkollü veya alkolsüz gibi seçeneklerden yararlanarak son gününüzü harika bir ortamda değerlendirme şansını hemen yakalayabilir, hem yıllarca eğitim düzeninin getirmiş olduğu sıkıntıları hem de son veda gününüzü harika bir ortamda geçirebilirsiniz. Eşsiz mavinin tertemiz sularında gerçekleştireceğiniz bu organizasyonlarda kıyı şeridini keşfedebilecek, eğlenceli bir ortamda hayatınız boyunca unutamayacağınız mükemmel bir okul partisi organizasyonuna sahip olacaksınız.

Bu gibi organizasyonlara katılabilmek için başlangıç noktası ve tur güzergahı size en uygun olacak şekilde karşılaşacaktır. Yat kiralama işleminin ardından başlayacak olan mezuniyet partisi, kolay ulaşım sağlanabilecek bir noktadan start alınacak ve sorunsuz bir deneyimin ilk adımı atılacaktır.

Teknede mezuniyet organizasyonlarını gerçekleştirmek için fiyat konusunu etkileyen dört maddeyi özellikle sizlerle paylaşıyoruz; Kişi sayısı, hafta içimi hafta sonu mu olacağına karar vermeniz, tekne seçimi ve menü seçimi fiyatı etkileyen unsurlar olacaktır.

NELERE DİKKAT EDİLMELİ

Aynı okuldan veya sınıftan mezun olduğunuz arkadaşlarınız, öğretmenlerinizle birlikte geçirdiğiniz eğitim dönemine yakışır bir organizasyona imza atmak istiyorsanız dikkat etmeniz gereken bazı hususlar vardır. Bunları sıralayacak olursak;

1-  Yat ortamında mezuniyet kutlaması yapmak isterseniz minimum 2 saat üzerinden rezervasyon yapmalısınız.

2-  Yatın o gün ki programının müsait olup olmadığını değerlendirmelisiniz.

3-  Yatta öğrenci ve öğretmenleriniz hariç yabancı kimsenin olmayacağını bilmeniz gerekir (kaptan ve garsonlar hariç)

4-  Yatları yemekli, yemeksiz, kokteylli veya olmayan durumlarda kiralayabilirsiniz. Buna ek olarak sadece yat kiralaması yaparak kendi catering firmanızla da anlaşabilirsiniz.

5-  Mezuniyet partisi boyunca tercih edeceğiniz güzergah yavaş seyir hızıyla geçilecek ve muhteşem zaman kazanacaksınız.

6-  Eğlence için kiralayacağınız yatın ses sistemleri mevcuttur. Bu ses sistemini ücretsiz olarak kullanabileceksiniz. Yapmanız gereken tek şey yalnızca yanınızda sevdiğiniz şarkıları getirmek olacaktır. Fotoğraf, kamera gibi ekstra hizmetler istenirse bunun fiyata yansıyacağını unutmayın.

7-  Mezuniyet pastanızı kendiniz getirebileceğiniz gibi fiyata dahil ederek bizim de temin etmemizi sağlayabilirsiniz.

8-  Tekne için ekstra süslemeler talep ederseniz yine bunun fiyata yansıyacağını unutmayın.

9-  Mezuniyet için yat kiralama işleminin başlangıç ve bitiş noktasında süreceğini unutmayın. Marina gibi ücretli alanlar tercih edilirse ücret katılımcılardan alınır.

10-  Alaturka yatçılığın internet sitesine girerek beğendiğiniz yat hakkında detaylı bilgilere ulaşabilir ve detayları görüşmek için firma yetkililerimize ulaşabilirsiniz .

Mezuniyet organizasyonları için artık değişik fikirlere sahipseniz hemen Alaturka yatçılık ile irtibata geçerek mezuniyet için yat kiralama servisinden kolay ve hızlı bir şekilde yararlanabilirsiniz. Ege ve Akdeniz bölgesinin en güzel ortamlarında harika bir deneyim yaşayabilmek ve sınıf arkadaşlarınızla son gününüzü değerlendirmek için bu gibi organizasyonlar sizi bekliyor. Mükemmel ötesi gerçekleşecek olan bu organizasyonlarda eşsiz bir keyfe ilk adımı atabilir, mezuniyet coşkusunu muhteşem maviliğiyle dikkat çeken deniz üzerinde gerçekleştirebilirsiniz. Tek yapmanız gereken hemen firma yetkilileriyle irtibata geçmek ve aklınızdan geçenleri onlara aktarmak olacaktır. Alanında tecrübeli ve deneyimli personeli sizin için harika bir mezuniyet planlaması yapacak, proje olarak size sunarak eşsiz bir deneyim kazanmanızı sağlayacaktır. Tercihinizi yaparak harika bir deneyim kazanmayana gönül verdiyseniz mezuniyet için yat kiralama en doğal fikir olacaktır. Son Makaleler

Balayı için tekne kiralama

Evliliğinizi ölümsüzleştirmek mi istiyorsunuz? O halde balayı için tekne kiralama servisimizden faydalanabilirsiniz. 

Doğum günü için yat kiralama

Özel anlarınızı özel bir ortamda değerlendirmek düşüncesindeyseniz yapmanız gereken birden fazla alternatif sizi bekliyor olacak.

Düğün için tekne kiralama

Mavi düşler bazı insanlar için özel anların yaşanmasına sebep olabilir. Gelişen teknoloji ve imkanların artması, çeşitli organizasyonlarda değişikliklerin ortaya çıkmasına sebep oldu.

Kaptansız tekne Kiralama

Tatil önerileri içerisinde en çok ilgi çekenlerden bir tanesi konumunda ki Mavi yolculuk, insanlara huzurlu ve keyifli bir deneyimi sunmaktadır.

Haftalık yat kiralama fiyatları

Şehir yaşantısının getirmiş olduğu stres ve yoğun iş temposuna bağlı olarak yaşanabilecek yorgunluklar güzel bir tatil ile son bulabilir. Türkiye, tatil denildiğinde akla gelen önemli destinasyonlardan bir tanesi olarak biliniyor.