Olimpos'ta en iyi 3 kiralık tekne hangisi?

Olimpos'ta en iyi 3 kiralık tekne hangisi?

Muhteşem güzellikleriyle dikkat çeken Olimpos, tatil için ülkenin en ideal bölgelerinden birisi konumunda. Sakin yapısı ve muhteşem doğasıyla bilinen Olimpos, şehir hayatının stresli yapısından kurtulmak isteyenlerin tercihi konumunda. Huzurlu ve sakin bir ortamda tatil geçirmek isteyenler Olimpos’un yolunu tutuyor. Bölgenin birinci derede sit alanı olması, doğal güzelliklerin korunmasında ki en büyük yardımcı olmuş. Mavi yolculuk programlarının da önemli duraklarından birisi olan Olimpos, her hali ile size eşsiz bir deneyim sunacaktır. Mavi yolculuk deneyimi içinm Olimpos Yat kiralama servislerinden faydalanabilirsiniz.  Bu sayede muhteşem bir deneyim elde edip harika zaman geçirebileceğiniz gibi doğal güzelliklerin ışığında denizin ve kumsalların keyfini de çıkarabilirsiniz.

Ağaç evleri, etkileyici ortamı, doğal plajı ve dikkat çeken diğer yanlarıyla kafa dinlemenize imkan tanıyan destinasyonların başında gelen Olimpos, sahip olduğu tüm güzellikleri görebilmenize olanak tanıyor. Şehir hayatının getirmiş olduğu stres ve sıkıntılı durumdan kurtulmak isteyen, huzurlu ve sakin bir ortamda tatil geçirme düşüncesinde olanların tercihi konumunda ki Olimpos, mavi yolculuk deneyimleri için de ciddi alternatif bölgelerin başında kendine yer buluyor. Kafa dinleyip harika huzurlu bir deneyim yaşamak isterseniz mavi yolculuk programının ilk ayağı olan Gulet kiralama servislerinden hızlı şekilde yararlanabilirsiniz. Olimpos, Kemer ile Adrasan arasında yer alan ve Helenistik çağlardan günümüze uzanan derin bir tarih ve kültürün izlerini bize yansıtan Olimpos, eşsiz güzellikleriyle mavi yolculuk deneyimini sizlere sunacaktır. Bey Dağları Milli Parkı’nın bir bölümünü oluşturan bu enfes yer, güzellikleriyle büyüleyici bir ortamı size sunmaya yetiyor.  Bölge özellikle guletler ile gezildiğinde harika bir deneyim yaşamanıza imkan tanıyacaktır. Bölgede uzun yıllardır faaliyet gösteren Alaturka yatçılık, enfes güzellikleri size sunacak ve muhteşem bir deneyim yaşama şansını size iletecektir. Türk guletleri, motorlu yatları, küçük veya büyük yelkenli tekneler gibi alternatif kiralama yöntemlerini size sunacak olan Alaturka ile Olimpos’un muhteşem güzelliğini sonuna kadar yaşayabilirsiniz. Olimpos'ta en iyi 3 kiralık tekne hangisi? Sorusuna ise yanıt vermek gerekirse;

Dilara 1

Denizlerin emektarı olarak bilinen Dilara 1, yeni bakımdan geçirilen yapısıyla dikkat çeker. Açık denizleri keşfetmeniz için en ideal yelkenlilerden birisi olan Dilara 1 ile keyifli bir Olimpos yolculuğu yapabilirsiniz. 4 kabin ve 8 kişilik kotası iel sizlere keyifli ve heyecanlı bir tatil deneyimi sunan Dilara 1, eşsiz manzaralar eşliğinde harika bir tatil olanağını sunacak ve mükemmel zaman geçirmenize imkan tanıyacaktır.

Alaturka 1

Alaturka 1, 2 direkli yapısı, ceviz ve çam ağaçlarıyla donatılmış özellikleriyle dikkat çeker. Tekne, sürekli olarak düzenli bir bakımdan geçmiş ve günümüze kadar sorunsuz bir deneyimle karşınıza çıkmıştır. 2004 yılından itibaren misafirlerini ağırlamaya başlayan tekne, Olimpos bölgesinin en beğenilen guletlerinden birisidir. Tekne o kadar üne sahiptir ki, her yıl düzenli ve sabit müşterileri mevcuttur. Kaptan, uzun yıllar bu gulette çalıştığı için guleti ve rotaları çok iyi bilir. Gulet, 23 metre uzunluğunda ve 16 kişilik kapasiteye sahip klasik bir  Türk guletidir.

Kayhan Kaptan

Kayhan Kaptan, tüm guletlerin canavarı olarak bilinir. 37 metre uzunluğa sahip olan Kayhan Kaptan, 6 ferah kabiniyle ultra lüks bir yolculuk deneyimini sizlere sunuyor. Her kabini özel olan bu tekne duşa kabin ve tuvaletleriyle dikkat çekiyor. Yine kabinlerde Klima, TV, DVD oynatıcı, müzik sistemi ve mini barı gibi teknolojik olanaklar mevcut. Olimpos bölgesinde Kayhan Kaptan ile yapacağınız mavi yolculuk programı yalnızca sıradan bir yolculukla sınırlı kalmayacak, ister dalış aktiviteleri, ister balıkçılık, ister kano ile gezintilerinizi daha eğlenceli hale gelecektir.  Guletin işçiliğine önem ve kızıl kahverengi ahşap rengine ağırlık verilmiştir. Guletimiz çevreci özelliklerinden dolayı, 2011 yılında Mavi Bayrak ödülünü almaya hak kazandı.

Muhteşem güzellikleriyle dikkat çeken Olimpos ‘un keyfini Olimpos Mavi yolculuk programlarıyla çıkarabilirsiniz. El değmemiş plajın tüm güzelliğini hissedebileceğiniz bu plajda güneşin ve denizin tadını sonuna kadar alabilirsiniz. Size özel bir tatil deneyimi yaşamanıza imkan tanıyacak olan mavi yolculuk programı sayesinde enfes bir deneyimin tam ortasında kendinize yer bulabilirsiniz. Olimpos, muhteşem güzellikleriyle sizi bekliyor olacak. Doğal ve tarihi güzellikleri görebileceğiniz bu bölgenin, enfes manzaralar eşliğinde size sunacağı avantajlar hayatınızın en unutulmaz anları olarak kayıtlara geçecek.Son Makaleler

Balayı için tekne kiralama

Evliliğinizi ölümsüzleştirmek mi istiyorsunuz? O halde balayı için tekne kiralama servisimizden faydalanabilirsiniz. 

Doğum günü için yat kiralama

Özel anlarınızı özel bir ortamda değerlendirmek düşüncesindeyseniz yapmanız gereken birden fazla alternatif sizi bekliyor olacak.

Düğün için tekne kiralama

Mavi düşler bazı insanlar için özel anların yaşanmasına sebep olabilir. Gelişen teknoloji ve imkanların artması, çeşitli organizasyonlarda değişikliklerin ortaya çıkmasına sebep oldu.

Kaptansız tekne Kiralama

Tatil önerileri içerisinde en çok ilgi çekenlerden bir tanesi konumunda ki Mavi yolculuk, insanlara huzurlu ve keyifli bir deneyimi sunmaktadır.

Haftalık yat kiralama fiyatları

Şehir yaşantısının getirmiş olduğu stres ve yoğun iş temposuna bağlı olarak yaşanabilecek yorgunluklar güzel bir tatil ile son bulabilir. Türkiye, tatil denildiğinde akla gelen önemli destinasyonlardan bir tanesi olarak biliniyor.