Olimpos'ta yat kiralamak için 10 neden

Olimpos'ta yat kiralamak için 10 neden

Muhteşem bir dünyanın kapılarını aralamak isterseniz Olimpos’u mutlaka görmeniz gerekir. Dünyanın en güzel plajlarından birisi olarak gösterilen Olimpos, eşsiz güzellikleriyle tüm dikkatleri üzerine çekiyor. Büyüleyici bir manzarayla karşılaşabileceğiniz bu bölgede  eşsiz zaman geçirme fikriyle harika bir tatil olanağı yakalayabileceksiniz. Her dakikası ayrı bir güzellikte geçecek olan bu tatil, hayatınız boyunca unutamayacağınız hatıraları da yaşamanıza imkan tanıyacaktır. Olimpos, ağaç evleri, harika plajları ve kafa dinlemek için elverişli alanlarıyla dikkat çeker. Mavi yolculukların ana rotasında yer alan Olimpos, muhteşem güzellikleri görebilmenizi sağlayacaktır. Olimpos gulet kiralama işlemini tamamladıktan sonra bu mavi yolculuğun keyfini sürmeye başlayabilirsiniz. Olimpos’ta yat kiralamak için 10 neden sorusunun yanıtı da göreceğiniz bu güzellikler de kendine yer bulacaktır.

1-  Olimpos’u tanırsınız

Muhteşem bir bölgenin tam ortasında karşılaşacağınız manzaralar size hayatınız boyunca unutamayacağınız hatıraları sunacaktır. Elverişli yapısı ve muhteşem doğal güzellikleriyle Olimpos, gezmekle bitiremeyeceğiniz alanları size sunacaktır.

2-  Kütük evlerde konaklarsınız

Olimpos’ta konaklama mavi yolculuklarda teknede gerçekleşirken karada ise kütük evlerde yapılıyor. Doğanın tam ortasında müthiş ağaçlar ve eşsiz kumsalın birleşme noktasında harika bir konaklama yapabilmeniz mümkün olacaktır.

3-  Caretta kaplumbağalarıyla yüzersiniz

Olimpos plajının iki önemli konuğu vardır. Birisi insan, diğeri ise Caretta kaplumbağalarıdır. Geceleri ateş yakmanın yasak olduğu olimpos plajını caretta kaplumbağaları ile paylaşıyorsunuz. Bu duygunun size sunmuş olduğu elverişli yapıyı değerlendirebilir ve doğal bir ortamda tatil fikrini benimseyebilirsiniz.

4-  Konforlu bir yolculuk yaparsınız

Mavi yolculukların en konforlu hali şüphesiz ki Olimpos bölgesine yapılanlardır. Olimpos ve etrafının sunmuş olduğu tüm güzellikleri konforlu yatlar ile görebilmeniz mümkün olacak. Ultra lüks özelliklere sahip yatlar ile bu bölgenin muhteşem doğasında harika bir tatil deneyimi gerçekleştirebilirsiniz.

5-  Farklılıkları yakalarsınız

İnsanların Olimpos’a kafa dinlemek için geldiğini unutmayın. Farklı yerlerden ve kültürlerden bu bölgeyi ziyaret eden insanlar ile kaynaşabilir, yeni arkadaşlıklar kurabilir ve harika zaman geçirebilirsiniz. Kısacası farklılaşarak eşsiz bir deneyim elde edebilirsiniz.

6-  El değmemiş alanların keyfini sürersiniz

Olimpos adeta bakir bir bölgedir. Bu bakir bölgeyi ilk gün ki gibi keşfetmek ise size apayrı bir keyif sunacaktır. El değmemiş bölgelerde yapacağınız gezintiler, muhteşem plajda yüzme keyfi veya güneşlenme gibi pek çok alternatif imkan sizi bekliyor olacak.

7-  Su sporları yapabilirsiniz

Bölgenin en güzel özelliği denizidir. Denizde ister yüzme isterseniz de su sporları yapabilirsiniz. İşletmeler tarafından size sağlanacak bu imkanlarda jet ski, muz, su kayağı, su paraşütü gibi denizde gerçekleştirebileceğiniz faaliyetler mevcut.

8-  Plajların keyfini sürebilirsiniz

Güneşin ve denizin tadını sonuna kadar yaşayabileceğiniz en güzel alan Olimpos’tur. El değmemiş plajlarda güneşin keyfini sürebilir, Akdeniz’in ılık sularında harika zaman geçirebilirsiniz.

9-  Yeni arkadaşlıklar edinirsiniz

Bir turistik mavi yolculuk yalnızca kafa dinlemek için değil yeni arkadaşlıklar için de geçerlidir. Mavi yolculuk sırasında kendinize yeni bir arkadaş edinebilir ve tatilinizi keyifli hale getirebilirsiniz.

10-  Tekrar Olimpos’u ziyaret edebilirsiniz

Olimpos’u ziyaret etmek için ek bir sebep aramaya gerek yok. Özellikle mavi yolculuk ile karşılaşacağınız güzellikler Olimpos’u tekrar ziyaret etmenize imkan tanıyacaktır.

Bölgenin keyfini sürmek için öncelikle bir Yat kiralama gerçekleştirmelisiniz. Alaturka yatçılık, bölgede 25 yıllık denizcilik tecrübesini sizlere yansıtacak ve harika zaman geçirmenize olanak tanıyacaktır. Türk guletleri, motorlu yatları, küçük veya büyük yelkenli tekneler gibi alternatif kirala yöntemleri ile keyifli bir yolculuğun ilk başlangıcını yapabilirsiniz. Özellikle olimpos bölgesi size özel bir tatil deneyimi sunacak ve eşsiz bir güzelliği sonuna kadar yaşamanıza imkan tanıyacaktır.

Muhteşem doğanın harika deneyiminde gerçekleştirebileceğiniz Olimpos Mavi tur programları sayesinde enfes bir deneyim elde edebileceksiniz. Kilometrelerce uzanan plajı ile Olimpos’un muhteşem deneyimi sizi bekliyor olacak. Eşsiz bir güzelliğin tam ortasında muhteşem bir tatil yapmak size özel bir dünyayı sunacak ve mükemmel zaman geçirmenizi sağlayacaktır. Olimpos, hem tarihi hem kültürel hem de doğal güzellikleriyle dikkat çeken mükemmel bir destinasyon olarak biliniyor. Mavi Yolculuk ile siz de Olimpos’un keyfini sürebilirsiniz. Olimpos, Kemer ile Adrasan arasında yer alıyor.Dünyanın sayılı destinasyonlarından birisi olan Akdeniz’in en güzel bölgesi olarak kabul edilen Olimpos, harika fırsatları görebileceğiniz bir destinasyon. Bu bölgede yapacağınız tatil ile gerek tarihi alanları görebilir gerekse de doğanın muhteşem çekiciliğine şahit olabilirsiniz.Son Makaleler

Balayı için tekne kiralama

Evliliğinizi ölümsüzleştirmek mi istiyorsunuz? O halde balayı için tekne kiralama servisimizden faydalanabilirsiniz. 

Doğum günü için yat kiralama

Özel anlarınızı özel bir ortamda değerlendirmek düşüncesindeyseniz yapmanız gereken birden fazla alternatif sizi bekliyor olacak.

Düğün için tekne kiralama

Mavi düşler bazı insanlar için özel anların yaşanmasına sebep olabilir. Gelişen teknoloji ve imkanların artması, çeşitli organizasyonlarda değişikliklerin ortaya çıkmasına sebep oldu.

Kaptansız tekne Kiralama

Tatil önerileri içerisinde en çok ilgi çekenlerden bir tanesi konumunda ki Mavi yolculuk, insanlara huzurlu ve keyifli bir deneyimi sunmaktadır.

Haftalık yat kiralama fiyatları

Şehir yaşantısının getirmiş olduğu stres ve yoğun iş temposuna bağlı olarak yaşanabilecek yorgunluklar güzel bir tatil ile son bulabilir. Türkiye, tatil denildiğinde akla gelen önemli destinasyonlardan bir tanesi olarak biliniyor.