Yemekli Tekne kiralama

Yemekli Tekne kiralama

Yemekli Tekne kiralama  
Türkiye’nin en güzel tatil bölgeleri Ege ve Akdeniz kıyılarında yer alıyor. Bu bölgeler önemli destinasyonlara sahip olmasının yanı sıra harika doğal güzellikleriyle de dikkat çeken bir yapıya bürünüyor. Stresli geçen çalışma yılı ve şehir hayatının getirmiş olduğu sıkıntıları gidermek isteyenler ise genellikle sessiz ve sakin bir ortamda tatil yapma ihtiyacını hissetmiştir. Bu gibi durumlarda ortaya çıkabilecek durumları değerlendirmek ve harika bir tatil geçirmek isterseniz yapmanız gereken tek şey kafa sakinliği dinleyeceğiniz bir ortamı tercih etmek olacaktır.

Mavi yolculuklar son zamanlarda eşsiz bir deneyim yaşayabileceğiniz tatil uygulamalarını oluşturmaya başladı. Şehir hayatının stresinden sıkılan ve otel ortamında bulunmak istemeyen bazı kişiler, tatil tercihlerini bu uygulamadan yana kullanmaya başladı. Mavi yolculuk yapacaklar için ilk belirlenmesi gereken olgu kiralanacak yat veya tekneleri bulmak olacaktır. Bu gibi durumlarda ise dikkat edilmesi gereken bazı hususlar ciddi anlamda ele alınmalı, herhangi bir sürprizle karşılaşmamak için kiralama işlemi öncesinde tüm detaylar konuşulmalıdır.

Yemekli tekne kiralama servisleri, yolculuğunuz boyunca kumanyalarınızın yer aldığı ve fiyatala dahil olan uygulamalardır. Eğer yemekli yat kiralama servisinden yararlanacaksanız öncesinde hangi yemeklerin size sunulduğu, hangi saatlerde servislerin yapıldığı ve yemekli uygulamanın fiyatlarının ne olduğunun bilinmesi gerekiyor. Yat kiralama işlemleri Akdeniz bölgesinde 1’er haftalık zaman diliminde gerçekleşiyor ve Cumartesi günleri başlayarak bir hafta sonar ki cumartesi günü sona eryor. Bu durumu iyi değerlendirerek tercih yapmanız hem fiyat anlamında avantajlı bir durum sağlayacak hem de harika bir deneyim yaşamanıza imkan tanıyacaktır.

Yemeksiz Tekne Kiralama  

Akdeniz bölgesinde yemekli tekne kiralama servisinden faydalanabileceğiniz gibi yemeksiz tekne kiralama alternatifini de değerlendirebilirsiniz. Bu kiralama modelinde kumanyalar fiyata dahil olmayacaktır. Unutmamanız gereken bazı hususlara dikkat çekecek olursak;

Yat kiralamalar genellikle Cumartesi’den Cumartesiye olmak kaydı ile 1’er haftalıtk zaman içerisinde gerçekleşir. Özellikle sezon açılışlarında nadiren de olsa 1’er günlük kiralama yöntemlerini bulabilirsiniz.

Yat kiralamalarına kumanda dahil değildir. Bunun için yata binmeden önce kumanızı almanız gerekecektir. Tahmini bir kumanya tüketimi konusunda bilginiz yoksa Alaturka Yatçılıktan bu konuda destek alabilirsiniz.

Eğer önceden belirlenmiş bir kumanya listeniz varsa Alaturka ekiplerine bunu bildirebilir ve sizin yerinize alışveriş yapmanızı söyleyebilirsiniz. Marketlerden alınan fiş ve faturaların karşılığını ise tekneye girişte ödeyebilirsiniz.

Yemekli kiralamalarda ise önceden haber verilmesi zorunludur. Rezervasyon öncesi kumanya fiyatları tur fiyatına dahil edilebilir.

Tercihinizi yapın;

Yemekli veya yemeksiz tekne kiralama modellerinden hangisi sizin için cazip geliyorsa onu tercih ederek yolculuğunuza başlayabilirsiniz. Birbirinden güzel rotalarda gerçekleşecek olan bu yolculuk sırasında dinlenebildiğiniz kadar yiyeceğiniz yemeklerin kalitesi de önem taşıyacaktır. Bu gibi durumları göz önüne bulundururak ister kendi kumanyanızı kendiniz alarak yolculuğa başlayabilir, isterseniz de yemekli kiralama yöntemlerinden birisini tercih edebilirsiniz. Son Makaleler

Balayı için tekne kiralama

Evliliğinizi ölümsüzleştirmek mi istiyorsunuz? O halde balayı için tekne kiralama servisimizden faydalanabilirsiniz. 

Doğum günü için yat kiralama

Özel anlarınızı özel bir ortamda değerlendirmek düşüncesindeyseniz yapmanız gereken birden fazla alternatif sizi bekliyor olacak.

Düğün için tekne kiralama

Mavi düşler bazı insanlar için özel anların yaşanmasına sebep olabilir. Gelişen teknoloji ve imkanların artması, çeşitli organizasyonlarda değişikliklerin ortaya çıkmasına sebep oldu.

Kaptansız tekne Kiralama

Tatil önerileri içerisinde en çok ilgi çekenlerden bir tanesi konumunda ki Mavi yolculuk, insanlara huzurlu ve keyifli bir deneyimi sunmaktadır.

Haftalık yat kiralama fiyatları

Şehir yaşantısının getirmiş olduğu stres ve yoğun iş temposuna bağlı olarak yaşanabilecek yorgunluklar güzel bir tatil ile son bulabilir. Türkiye, tatil denildiğinde akla gelen önemli destinasyonlardan bir tanesi olarak biliniyor.